Používané materiály

avis

Použité materiály jsou mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům, trvanlivé, stálobarevné, ekologické a recyklovatelné. Fasády a stěny jsou bezúdržbové. V případě Vašeho zájmu Vám poradím s výběrem vhodných materiálů přímo pro Vás.

dekor

Používané materiály Oikos

Používám materiály firmyAvis Color, která je výhradním dovozcem interiérových a fasádních barev a dekorativních materiálů italského výrobce OIKOS - světové jedničky v prestižních dekoracích. Zároveň zastupuje další významné výrobce barev a dekorativních materiálů pro stěny a podlahy. V nabídce naleznete nejširší nabídku materiálů a výrobků určených pro ochranu a dekoraci interiérů a fasád, včetně povrchových úprav podlah. Od penetrací, vyrovnávacích tmelů, nářadí až po originální i klasické dekorace povrchů. Vysoká kvalita těchto výrobků je určující podmínkou jejich výběru. Věříme, že kvalitu úměrnou výhodným cenám od výhradního dovozce ocení každý, kdo kromě dekorativního vzhledu požaduje i záruku vysoké životnosti a odolnosti, vynikajících užitných hodnot a snadné údržby.

Používané materiály Jub

Používané barvy firmyJub, což je mezinárodně působící firma s tradicí v oblasti výroby barev a omítek od roku 1875, která dnes zahrnuje třináct dceřiných firem a obchoduje na více než 30 trzích v Evropě i mimo ni.

Používané materiály Roko

Používané materiály firmyRoko jsou dekorační nátěry a stavební materiály. Roko vyrábí vlastní řadu vysoce kvalitních barev, které jsou svěží, v originálních odstínech, s velmi vysokou krycí schopností a stálobarevností. Zajišťují dlouhou živnost ošetřených povrchů.